Zaginiony 45-latek z gminy Bełżec został odnaleziony cały i zdrowy

Zaginiony 45-latek na szczęście jest cały i zdrowy. Przez kilka dni trwały jego intensywne poszukiwania. Mężczyzna jest już pod opieką bliskich. Szczęśliwy finał poszukiwań!

Zaginiony 45-latek

W poniedziałek 16 sierpnia 2021 roku, 45-latek wyszedł z domu nie informując domowników dokąd się udaje i przepadł bez śladu. Niestety wszelkie próby nawiązania z nim kontaktu nie przynosiły oczekiwanego efektu. 19 sierpnia 2021 roku tomaszowscy policjanci zostali powiadomienie o zaginięciu mieszkańca gminy Bełżec. W związku z tym przez kilka dni trwały intensywne poszukiwania. Funkcjonariusze policji sprawdzili adresy i miejsca, w których 45-latek mógł się znajdować, ale wszystkie czynności kończyły się niepowodzeniem. Z dnia na dzień zmartwienie bliskich nabierało na sile, lecz wciąż mieli nadzieję, że uda im się odnaleźć zaginionego.

Zaginiony 45-latek z gminy Bełżec został odnaleziony cały i zdrowy
Poszukiwania zaginionego 45-latka

Mundurowi sprawdzali niemalże każdy trop. Jeden z nich prowadził do miejscowości Cieszanów. W związku z tym policjanci udali się na teren powiatu lubaczowskiego, gdzie wspólnie z policjantami tamtejszej jednostki kontynuowali poszukiwania.

W piątek 20 sierpnia 2021 roku w godzinach południowych, mężczyzna został zauważony jak szedł ulicą wzdłuż lasu. Jak się okazuje 45-latek przebywał w lesie, w rejonie miejscowości Ulów w powiecie tomaszowskim. Mężczyźnie na szczęście nic się nie stało i został pod opieką bliskich.

To co przeżyła jego rodzina przez te kilka dni, bez wątpienia pozostanie ich w pamięci.

Źródło:Wyszedł z domu i zaginął, szukali go kilka dni. Zaginiony 45-latek został odnaleziony : Lublin112.pl – Wiadomości z Lublina i regionu. Ważne informacje z kraju

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze