Susan Kuhnhausen walczyła o swoje życie 15 minut

Susan Kuhnhausen była bardzo niską, drobną kobietą. Wraz ze swoim mężem, Michaelem, mieszkała w Oregonie i pracowała w tamtejszym szpitalu jako pielęgniarka. Para poznała się w 1988 roku i wydawało się, że utworzyła naprawdę udany związek. Wszystko zmieniło się pewnej nocy w 2006 roku, kiedy między małżonkami doszło do sprzeczki.

Pozew rozwodowy

Awantura była na tyle poważna, że następnego dnia 51-latka złożyła pozew o rozwód. Michael zareagował na to ogromną złością, nie chciał się zgodzić na rozstanie. Uznał, że wymierzy swojej żonie najwyższą karę… Skontaktował się więc z Edwardem Haffeyem, człowiekiem znanym w okolicy z przestępczej działalności. Zaproponował mu 50 tys. dolarów za zabicie Susan. Ed z radością przystał na ten pomysł, od razu uknuł plan – postanowił włamać się do domu kobiety, gdy ta będzie zmęczona po pracy i zaatakować ją młotkiem.

Susan Kuhnhausen
Susan z mężem, Michaelem

Brutalny napad z bronią w ręku

Tak też się stało 6 września 2006 roku. Susan Kuhnhausen wróciła do domu około godziny 18:47. Nie miała jednak szans na odpoczynek, bowiem zza drzwi jej sypialni wyskoczył postawny mężczyzna i od razu uderzył ją młotkiem w skroń. Susan pomimo ogromnego zmęczenia stoczyła walkę z napastnikiem uzbrojonym w młotek. Broniła się z całych sił, gryząc mężczyznę tam, gdzie tylko się da. W pewnym momencie udało jej się nawet wyrwać młotek i uderzyć go cztery razy w głowę. Nie czekając długo chwyciła szyję oprawcy w zgięciu łokcia, ścisnęła i powiedziała, że przestanie go dusić jeśli ten powie, kto go przysłał. Ed nie skorzystał z oferty – wkrótce zmarł.

Michael i jego współpracownik, Ed

Nikt nie mógł uwierzyć w to, z jaką siłą oparła atak napastnika kilkakrotnie większego od niej samej. Zapytana o to przyznała, że była przyzwyczajona do „ujarzmiana dużych mężczyzn” na oddziale ratunkowym, w którym pracowała. Wyrok Michaela powiązano ze sprawą bardzo szybko, bowiem był on współpracownikiem Eda. Skazano go na 10 lat pozbawienia wolności za zlecenie zabójstwa swojej żony. Kary niestety nie odbył w całości, zmarł w swojej celi w 2014 roku. Przed jego śmiercią Susan wybaczyła mu wszystko.

Źródło

https://morbidnmacabre.com/

Podobne

https://tuitamnews.pl/7-lat-tureckiej-niewoli-nataszy-serebriy/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca! Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze