Straż Miejska zaprasza wszystkie Panie na bezpłatny kurs samoobrony

Straż Miejska zaprasza wszystkie Panie na bezpłatny kurs samoobrony. Dzięki niemu można nauczyć się wielu ważnych rzeczy.

Kurs samoobrony

Już 2 września 2021 roku Straż Miejska zaprasza wszystkie chętne Panie na bezpłatny kurs samoobrony. Zajęcia będą odbywać się w czwartki, w godzinach 18.00-19.30, na sali gimnastycznej znajdującej się na terenie komendy, przy ul. Dobrego Pasterza 116 w Krakowie.

Kurs poprowadzi Bohdan Bartnicki, doświadczony instruktor, trener techniki i taktyki interwencji. 

Program warsztatów jest tak przygotowany, aby każda uczestniczka, niezależnie od dotychczas posiadanych umiejętności i kondycji fizycznej, była w stanie obronić się przed atakiem, często silniejszego fizycznie, napastnika.

Straż Miejska zaprasza wszystkie panie na bezpłatny kurs samoobrony
Pixabay.com

Uczestniczki kursu dowiedzą się m.in. jak zachowywać się w sytuacjach zagrożenia, w jaki sposób mogą prowadzić negocjacje z napastnikiem, a także jak bronić się przed atakiem niebezpiecznym narzędziem.

Zainteresowane Panie prosimy o kontakt z Bohdanem Bartnickim email: bohdan.bartnicki@strazmiejska.krakow.pl

Warto zgłosić się na bezpłatny kurs. Dzięki niemu dowiecie się jak bronić się przed atakiem.

Źródło:Straż Miejska zaprasza wszystkie panie na bezpłatny kurs samoobrony – Wiadomości z Krakowa, Kraków Informacje – Co w Krakowie

Rusza kurs samoobrony dla kobiet – Straż Miejska Miasta Krakowa (strazmiejska.krakow.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze