Rosja. Lekarka wyrzuciła noworodka przez okno z trzeciego piętra

Rosja. Ogromna tragedia rozegrała się w rosyjskim szpitalu. Lekarka wyjęła nowo narodzone dziecko z łóżeczka i wyrzuciła je przez okno z trzeciego piętra. W sprawie toczy się śledztwo.

Rosja

Tragedia rozegrała się 16 sierpnia 2021 roku w mieście Sterlitamak w zachodniej części Rosji. 34-letnia Wiktoria Iwanowa urodziła długo wyczekiwanego synka, Wołodię. Kobieta po porodzie tylko na chwilę wyszła z pokoju, podczas gdy jej dziecko spało spokojnie. To, co stało się później, przypomina scenę z horroru.


Na oddziale położniczym przebywała również 29-letnia lekarka Alina Araslanowa, która kilka godzin wcześniej sama urodziła córeczkę. W pewnym momencie kobieta podeszła do łóżeczka synka Iwanowej i wzięła go na ręce. Następnie bez wyraźnej przyczyny wyrzuciła noworodka przez okno z trzeciego piętra. Chłopczyk nie przeżył upadku.

Rosja. Lekarka wyrzuciła noworodka przez okno z trzeciego piętra.
Pixabay.com

29-latkę natychmiast zatrzymano i rozdzielono z córką. W sprawie zabójstwa trwa postępowanie. Iwanowa i jej mąż, który jest psychologiem, publicznie przebaczyli 29-latce. Nie chcą, by kobieta została ukarana, ponieważ uważają, że zła nie można zwalczać złem. Pomimo podjętej decyzji o wybaczenie tej okrutnej zbrodni, ból wciąż jest silny.

Małżonkowie mają już dwóch synów i podkreślają, że muszą żyć dla nich. “Najtrudniej jest obudzić się rano i zdać sobie sprawę, że taka jest rzeczywistość. Staram się trzymać ze względu na nasze dzieci, ale nie zawsze się to udaje. Czasami wydaje mi się, że nie radzę sobie i chcę się poddać. To uczucie nie zniknie, będę musiała z tym żyć przez całe życie. […] Zginęłam wraz z dzieckiem, już nigdy nie będę taka sama” – mówiła 34-latka, cytowana przez express.co.uk.

Nie wiadomo, co skłoniło lekarkę do dokonania tak szokującego czynu. 29-latka wcześniej przebywała w szpitalu psychiatrycznym, gdzie leczyła się z powodu depresji. Alina Araslanowa przeszła badanie psychiatryczne, a wyniki mają zadecydować, czy zostanie aresztowana, czy wysłana na przymusowe leczenie. Obecnie jej dzieci znajdują się pod opieką władz.

Źródło:Rosja. Lekarka wyrzuciła noworodka przez okno. Chłopiec nie przeżył – Wiadomości (radiozet.pl)

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze