Radosław Radzewicz ostatni raz widziany był w listopadzie 2012 roku

Radosław Radzewicz ostatni raz widziany był w listopadzie 2012 roku. Wracał z prac polowych do domu w Korklinach koło Suwałk. Kilka tygodni przed zaginięciem mężczyzna brał udział w bójce. Niewykluczone, że ma to związek z jego zniknięciem.

Radosław Radzewicz

Była sobota, 17 listopada 2012 roku. Około godziny 8:00 rano Radek wyszedł z domu. Udał się do znajomego, któremu pomagał w pracach polowych. Spędził z nim cały dzień. Potem po prostu zniknął. – Nie wykluczamy wersji, że ktoś potrącił go samochodem i wywiózł ciało, choć gdyby tak było, to myślę, żebyśmy znaleźli jakikolwiek ślad. Byliśmy u jednego jasnowidza i dwóch energoterapeutów. Wersje tych ludzi są do siebie podobne: że jest gdzieś blisko domu, albo, że na pewno nie żyje i prawdopodobnie został zamordowany – mówi Marcin Radzewicz, brat Radosława. – Jest to trudny teren do poszukiwań, ponieważ jest tam wiele bagien, zbiorników wodnych, lasów. Te miejsca były sprawdzane w miarę rzetelnie, dokładnie i nie raz – informuje Eliza Sawko z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach.

Radosław Radzewicz ostatni raz widziany był w listopadzie 2012 roku
Radosław Radzewicz

Kilka tygodni przed zaginięciem

Kilka tygodni przed zaginięciem Radek brał udział w bójce. Niewykluczone, że ma to związek z jego późniejszym zniknięciem.

Wracał wtedy ze sklepu do domu. Został napadnięty przez kilku nieznanych mężczyzn, którzy chcieli go obrabować. Udało mu się jednak odeprzeć atak. – Żadna z pytanych osób o tym nie informowała, więc ten wątek nie był badany, bo nie wiedzieliśmy o nim – wyjaśnia Eliza Sawko z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach.

Oprócz polskiej policji zaginionego Radosława poszukuje także Interpol. Jednak mimo upływu lat, działania śledczych nie przynoszą żadnego skutku. Bliscy zaginionego wciąż jednak nie tracą nadziei, choć z każdym kolejnym dniem szanse na odnalezienie mężczyzny żywego stają się coraz mniejsze. – Myślę, że się nigdy z tym nie pogodzimy – mówi Marcin Radzewicz. – Synu, jeżeli żyjesz, to odezwij się albo wróć. Tu jest twój dom, dzieciaku! – apeluje Józef Radzewicz, ojciec zaginionego Radosława.

Radosław Radzewicz ostatni raz widziany był w listopadzie 2012 roku
Radosław Radzewicz

Rysopis zaginionego

Radosław w dniu zaginięcia miał 30 lat. Jest synem sołtysa Korklin.

Wzrost 170 cm, krępa budowa ciała, krótkie ciemne włosy, oczy niebieskie. Znaki szczególne: pieprzyk na podbródku z lewej strony.

W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru zielonego, buty gumowe zielone, czarne spodnie dresowe.

Radek ostatni raz widziany był 17 listopada 2012 roku w miejscowości Korkliny. Do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu. Gdzie jest zaginiony Radek? Jakie są jego losy? Te pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi.

Mamy nadzieję, że pomimo upływu wielu lat dowiemy się prawdy co stało się z Radkiem.

Prosimy o liczne udostępnienie artykułu, być może tym razem dotrze on do osób, które mogą coś wiedzieć. Jeśli wiesz coś o losach zaginionego, skontaktuj się z naszą redakcją, lub pod numerem alarmowym 112.

Źródło:(9) Zaginieni przed laty – posty | Facebook

Zaginął wracając do domu z pola – Interwencja (polsatnews.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze