Neysi Perez została pochowana żywcem. Zmarła w grobie

Neysi Perez miała 16 lat, niedawno wyszła za mąż za mężczyznę, z którym spodziewała się dziecka. Pewnego wieczora uległa „dziwnemu” wypadkowi.

Głośny wystrzał

Rzecz miała miejsce w 2015 roku, w La Entrada w Hondurasie. Był późny wieczór, 16-letnia Neysi Perez stała przed swoim rodzinnym domem. W pewnej chwili usłyszała głośny strzał, który przestraszył ją tak bardzo, że upadła na ziemię. Choć dziewczyna nie została w żaden sposób ranna, z jej ust toczyła się piana. Rodzice Neysi obawiali się, że ich córka jest opętana przez złego ducha i długo zwlekali z wezwaniem lekarza. Na miejsce przybył za to ksiądz, który próbował odprawiać egzorcyzmy nad nieprzytomną nastolatką. Gdy to nie przyniosło skutków, przewiezioną ją do szpitala. Tam niestety stwierdzono zgon.

Rodzina zorganizowała pogrzeb tak szybko, jak to możliwe. Neysi została pochowana w swojej sukni ślubnej, była w trzecim miesiącu ciąży.

Pochowana żywcem

Dzień po uroczystości pogrzebowej, najbliżsi nastolatki przyjechali na cmentarz i doznali prawdziwego szoku. Z grobu Neysi wydobywały się przerażające krzyki. Mąż nastolatki chwycił młot i zaczął walić z całych sił w betonową płytę grobowca.

Mąż Neysi Perez próbował zniszczyć płytę grobowca

Wkrótce udało się wyciągnąć trumnę. Wszystko wskazywało na to, że Neysi walczyła z całych sił – miała podrapane i posiniaczone dłonie. Jej ciało było ciepłe, a kuzynka dziewczyny wyczuła nawet bardzo słaby puls.

Nastolatkę po raz kolejny przewieziono do szpitala, tym razem w trumnie. Niestety, jeszcze tego samego dnia uznano ją za zmarłą – tym razem naprawdę.

Jeden z mężczyzn pracujących na cmentarzu przyznał, że słyszał przerażające krzyki wydobywające się spod powierzchni ziemi. Nie reagował bo uznał, że wyobraźnia „płata mu figla”.

Neysi Perez

Lekarze stwierdzili, że nastolatka doznała silnego ataku paniki po usłyszeniu wystrzału z pistoletu. Jej serce przestało bić, dlatego przedwcześnie uznano ją za zmarłą. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna była w pełni świadoma tego, co działo się wokół niej. Najprawdopodobniej wiedziała, że zostanie pochowana żywcem ale paraliż sprawił, że nie była w stanie zareagować.

Neysi Perez
Neysi Perez po wyciągnięciu z grobu

Źródło

https://morbidnmacabre.com/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze