Kyle Milliken. Post na Facebooku zapowiedzią tragedii

W niedzielny poranek 20 grudnia 2020 roku, około godziny 8:25 w Mayfield w stanie Kentucky, Policja znalazła martwych członków czteroosobowej rodziny. Organy ścigania potwierdziły, że doszło do morderstwa oraz samobójstwa. Zdarzenie miało miejsce wkrótce po tym, jak mąż zamieścił na Facebooku wzmiankę o zdradzie swojej żony. Według komunikatu prasowego policji stanowej Kentucky, 41-letni Kyle Milliken zastrzelił swoją 35-letnią żonę Ashley Milliken oraz dwójkę dzieci: 13-letniego Kjae i 8-letniego Kycohn, a następnie zastrzelił siebie.

Post na Facebook’u

„Moje dzieci są dla mnie wszystkim, kobiety mogą przychodzić i odchodzić” – napisał na Facebooku o 1:12 w niedzielę. „Nie jest szczęśliwą, a ja nie mogę nic zrobić! Przez większość czasu i tak zamierzała to zrobić. Kiedy dbasz o kogoś przez lata, a ona wciąż cię zdradza, co robisz? Jest jedna osoba, która zna tę historię” – kontynuował. „Kocham moich chłopców nad życie! Wszystko, co robiłem było dla nich, aby mieli lepsze życie niż ja, kiedy byłem nastolatkiem” – zakończył. Po napisaniu akapitu, odwołał się do swoich synów, po czym dodał: „TO WSZYSTKO CO MAM, nic innego naprawdę nie miało znaczenia”.

Dobra rodzina

Sekcja zwłok na wszystkich czterech ofiarach została przeprowadzona w poniedziałek, 21grudnia, w biurze Western Kentucky Medical Examiner w Madisonville. Wykazała, że wszystkie osoby zmarły w wyniku ran postrzałowych.

Kyle Milliken opublikował na Facebooku informacje o swoich problemach małżeńskich, a także jak bardzo kocha swoich synów. Następnie doszło do okropnej tragedii.

Pastor Chad Lamb z Grace Life Church w wywiadzie dla NBC 6 powiedział, że jest w szoku. Według niego, państwo Milliken byli dobrą i szanująca się rodziną.

W postach, które pojawiły się na Facebook’u, czytamy:

„Nie możemy tego zrozumieć. Ale nie możemy tego oceniać” – czytamy w jednym z postów. „Kyle Milliken był synem, bratem, wujkiem, przyjacielem i ojcem, kochał swoją rodzinę. Ashley Milliken była córką, siostrą, ciocią, przyjaciółką i matką i również kochała swoją rodzinę. Chłopcy byli dla nich wszystkim, a to co się wydarzyło to wielka tragedia”.

Przyjaciel rodziny napisał: „Mam spuchnięte oczy, moje serce jest w kawałkach. W mojej głowie wciąż krąży wiele myśli. To co się wydarzyło, będzie trwało w nas NA ZAWSZE!”.

Kyle Milliken
Źródło: thesun.co.uk

Źródło:

https://www.crimeonline.com/2020/12/21/husband-kills-entire-family-including-two-young-children-after-posting-marriage-trouble-on-facebook-police/?fbclid=IwAR0nIHFTZuwcD16cJp5JO2y1djX3UJFs5Zo2T4tHBj-krZdAaI2PFNt8GHU

https://www.thesun.co.uk/news/13544553/dad-shoots-wife-two-sons-posting-facebook-wife-cheating/

5 1 Głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze