Jasnowidzka Kamila ratuje ciało i duszę na naszej stronie!

Kamila to znana w polskim Internecie jasnowidzka, która z zapałem angażuje się w poszukiwania osób zaginionych. Już jako dziecko czuła obecność “duszków” i choć mogła z nimi rozmawiać, z racji swojego bardzo młodego wieku, nie potrafiła pomóc im odnaleźć ukojenia… Dziś, jako dojrzała kobieta ma tę szansę. Kamila na co dzień współpracuje z organami wspomagającymi poszukiwania. Na swoim koncie ma ponad 50 odnalezionych osób – żywych oraz martwych. Kamila kilka tygodni temu zdecydowała się pomóc bliskim zaginionego 23 kwietnia br. Mateusza K. 23-latek zniknął w tajemniczych okolicznościach po imprezie nad Wisłą. Już 6 maja, Kamila stworzyła mapkę, na której wskazała dokładne miejsce, gdzie należy szukać młodego mężczyzny. Jasnowidzka znów miała rację – ciało Mateusza odnaleziono we wskazanym miejscu. Co więcej, Kamila nie pobiera żadnych opłat za swoje usługi – dla niej liczy się jedynie spokój rodziny, która prosi o pomoc…

Jasnowidzka

Choć Kamila na co dzień nie zajmuje się grami liczbowymi, ostatnio udało jej się przewidzieć dwa wyniki meczu. Dzięki tej sugestii, jedna z jej czytelniczek wygrała sporą sumę obstawiając wyniki meczu!

Jasnowidzka

Niedawno Kamila rozpoczęła współpracę z portalem Tu i Tam News, gdzie będzie prowadzić swój kącik. Dowiecie się więcej o kartach tarota, kontaktach z “duszkami” i w jaki sposób wystrzegać się fałszywych “wróżek”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę po więcej!

Oczywiście polecamy również zapoznać się z działalnością Kamili:

https://kamila-jasnowidz.pl/

https://www.facebook.com/KamilaIzabelaMJasnowidz

Zachęcamy również do dzielenia się opinią na jej temat w sekcji komentarzy!

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś wpis do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco – odwiedzaj nas częściej!

3.1 7 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najstarszych
Najnowszych Najczęściej głosowanych
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Marlena
Marlena
6 miesięcy temu

Pani Kamila jest wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu. Jest zaangażowana w pomaganie innym. Jej słowa sprawdzają się, w 100%. Swój dar wykorzystuje do pomagania ludziom. Jest najlepsza!!

Als
Als
6 miesięcy temu

Kiedyś czytałam o tej Pani… Duszki, ćmy i inne. Ta Pani naoglądała się Zaklinaczki Duchów… I udaje Merinde

Monika
Monika
6 miesięcy temu

Witam