Gorzów Wielkopolski – Pijana 19-latka przepłynęła Wartę wszerz

Gorzów Wielkopolski – Nieodpowiedzialna, pijana 19-latka przepłynęła Wartę wszerz. Dziewczyna miała szczęście, że nie doszło do tragedii. Po zatrzymaniu tłumaczyła się, że był to zakład.

Gorzów Wielkopolski

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę 20/21 sierpnia 2021 roku. Około godziny 3:00 nad ranem mundurowi zostali powiadomieni, że w okolicy Mostu Staromiejskiego do Warty wskoczyła młoda kobieta. Zgłaszający to zdarzenie myśleli, że nastolatka chciała popełnić samobójstwo. W związku z tym policjanci zareagowali natychmiast. Do pomocy zadysponowano również straż pożarną. Kiedy służby przybyły na miejsce, 19-latka była już na brzegu. Młoda kobieta była pijana i jak się okazało przepłynęła wszerz Wartę w Gorzowie Wielkopolskim, ponieważ założyła się ze znajomymi, że jest w stanie to wykonać. Nieodpowiedzialne zachowanie dziewczyny mogło skończyć się tragedia.

19-latka zapłaci za swoje zachowanie

W trakcie przesłuchania 19-latka wyjaśniła, że do Warty wskoczyła z powodu zakładu ze znajomymi. Na koniec nastolatkę przewieziono do szpitala. Przeprowadzone tam badania wykazały, że miała we krwi dwa promile alkoholu. Młoda kobieta po wytrzeźwieniu poniesie konsekwencję za swój czyn.

Gorzów Wielkopolski- Pijana 19-latka przepłynęła Wartę wszerz
Pixabay.com

Dla gorzowskich policjantów nieodpowiedzialność 19-latki nie była pierwszym tego typu zdarzeniem nad Wartą. W czerwcu do rzeki wskoczyła 28-letnia kobieta, która również chciała w ten sposób udowodnić swoje możliwości przed znajomymi.

Według policyjnych statystyk od początku lipca utonęło w Polsce 117 osób. Bardzo często jedną z przyczyn tragedii jest wchodzenie do wody pod wpływem alkoholu

Źródło:Gorzów Wielkopolski. Po alkoholu przepłynęła Wartę wszerz – WP Wiadomości

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze