Gdańsk. Policja poszukuje podejrzanego o zabójstwo.

Gdańsk. W ubiegłą sobotę tamtejsza policja otrzymała zgłoszenie o leżących w wiacie śmietnikowej zwłokach starszego mężczyzny. W sprawie zatrzymano jednego podejrzanego. Prosimy o pomoc!

20 listopada 2021 roku około godziny 8. na gdańskiej Żabiance ujawniono zwłoki 60-letniego mężczyzny. Ciało porzucono w wiacie śmietnikowej, ofiara miała poderżnięte gardło. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariuszom policji udało się zatrzymać mężczyznę, który najprawdopodobniej ma związek ze sprawą. Niewykluczone, że w zabójstwie brała udział jeszcze jedna osoba.

Gdańsk
Poszukiwany 42-latek. Mężczyzna nie ma stałego miejsca zamieszkania.

Kiedy gdańscy policjanci dostali zgłoszenie o zwłokach mężczyzny leżących w wiacie śmietnikowej, niemal od razu przybyli na wskazane miejsce i zabezpieczyli teren. Na podstawie zabezpieczonych śladów udało się ustalić, że zarówno sprawca jak i ofiara znali się. Wiele wskazuje na to, że oboje pochodzili ze środowiska bezdomnych.

Gdańsk
Jednego mężczyznę udało się zatrzymać. Postawiono mu zarzut zabójstwa.

Udało się zatrzymać 46-letniego mężczyznę, który ma związek ze sprawą. Prokuratura postawiła mu zarzut zabójstwa, zastosowano wobec niego także trzymiesięczny areszt. Wszystko wskazuje na to, że w sprawę zamieszany jest jeszcze inny mężczyzna – bezdomny 42-latek.

Należy pamiętać, że za zabójstwo grozi kara więzienia na czas nie krótszy niż 8 lat, kara więzienia 25 lat albo kara dożywotniego pozbawienia wolności

Źródło

https://policja.gov.pl/

Podobne

https://tuitamnews.pl/edgar-mezczyzna-ktory-zapadl-sie-pod-ziemie-na-30-lat/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze