Cytryna skuteczne lekarstwo na migrenę- Sprawdzona metoda.

Kochani, początkowo nie wierzyłam, jak to możliwe, że cytryna może być skutecznym lekarstwem na migrenę, jednak właśnie tak jest. Sprawdziłam to na sobie.

Naturalne lekarstwo na migrenę.

Moi Drodzy, od wielu lat zmagałam się z potwornymi bólami głowy. Epizody bólowe stawały się tak intensywne, że nie pomagało zaciemnienie okien w sypialni. Ukojenia nie przynosiły żadne leki. Bolały mnie nawet oczy. Podczas silnego bólu przy łóżku leżała miska, ponieważ często towarzyszyły wtedy nudności. Początkowo nie wiedziałam, że jest to migrena. Dopiero podczas pobytu w szpitalu ją zdiagnozowano. Leki nie uśmierzały bólu. Ból, który się pojawiał był tak intensywny, że uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie.

Pamiętam, jakby, to było dzisiaj, kilka dni z życia wyjęte… Ból, nudności, brak normalnego funkcjonowania. Kilka tabletek zażytych w ciągu dnia zamiast ulgi przynosiły dodatkowy ból żołądka. W takich chwilach byłam wrakiem. Leżałam z zamkniętymi oczami całymi dniami i nawet nic nie mówiłam, wszystko potęgowało niewyobrażalny ból. Wstawanie za potrzebą do łazienki to był istny koszmar, cała głowa pulsowała.

Cytryna świetne lekarstwo na migrenę- Sprawdzona metoda
Fot. Pixabay.com

Cytryna

Któregoś dnia bólu byłam już tak bardzo zmęczona, że za wszelką cenę marzyłam o uldze. Zadzwoniła do mnie bardzo dobra znajoma. Z pewnością słyszała po moim głosie, że coś jest nie tak. Powiedziałam jej wtedy, że od kilku dni mam tak intensywny ból głowy, że nie potrafię go znieść. Wówczas znajoma odparła, że najlepszym lekarstwem na migrenę jest cytryną z wodą. Nie mogłam uwierzyć w to co usłyszałam.

Cytryna z wodą najlepsze lekarstwo na migrenę? Na początku pomyślałam… Czy to możliwe? Jednak nie miałam nic do stracenia. W chwili tak silnego bólu byłam gotowa wypić wszystko, aby tylko ból minął. Do szklanki solidnie wcisnęłam całą cytrynę i dolałam przestudzonej wody. Na początku było ciężko -kwas niesamowity. Jednak, ja jak dzielna dziewczynka wypiłam wszystko. Po chwili odczułam niesamowitą ulgę, ból minął. Byłam bardzo zdziwiona, że cytryna przyniosła faktycznie ukojenie. Teraz za każdym razem, gdy czuję tylko lekki ból pije cytrynę z wodą. To naturalne lekarstwo na migrenę. Dziękuję Kochana Koleżanko za tak wspaniałą poradę.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś wpis do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco – odwiedzaj nas częściej!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze