74-letnia Krystyna Wulf zaginęła 25 marca 2021 roku

74-letnia Krystyna Wulf zaginęła 25 marca 2021 roku. Gdzie jest seniorka? Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu wciąż poszukują zaginionej kobiety.

74-letnia Krystyna Wulf

Pani Krystyna jest mieszkanką Kołobrzegu. 25 marca 2021 roku seniorka wyszła z mieszkania między godziną 17:00 a 18:00 i do chwili obecnej nie wróciła, a także nie nawiązała kontaktu z rodziną. W związku z tym bliscy natychmiast zgłosili zaginięcie Pani Krystyny na policję. Od kilku miesięcy trwają nieustanne poszukiwania zaginionej kobiety. Niestety wciąż nie udało się ustalić, gdzie seniorka się udała i jakie są jej losy. Przede wszystkim wierzymy, że z Waszą pomocą, być może, dowiemy się prawdy.

74-letnia Krystyna Wulf zaginęła 25 marca 2021 roku
Krystyna Wulf

Rysopis: wzrost ok. 163 cm, sylwetka szczupła, włosy blond z odrostami, długie do ramion, uszy przylegające, nos prosty i wąski. Nie posiada przy sobie dokumentów, a także pieniędzy ani torebki. 74-latka w dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz zimowy (przypominający ortalion), czarne legginsy, buty koloru czarnego, na głowie czapka wełniana koloru beżowo-białego.

74-letnia Krystyna Wulf zaginęła 25 marca 2021 roku
Krystyna Wulf

Wszystkie osoby, które widziały Krystynę Wulf po jej zaginięciu albo mają jakąkolwiek wiedzę na temat jej miejsca pobytu proszone są o przekazywanie tych informacji do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu pod nr tel. 477846511 lub 477846512.

Również można kontaktować się z naszą redakcją.

Drugie zdjęcie od dołu – przedstawia aktualny wygląd zaginionej KRYSTYNY WULF.  

Źródło:UWAGA – ZAGINIONA 74-letnia KOBIETA – Aktualności – Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu (policja.gov.pl)

(13) Zaginieni przed laty – posty | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy, do naszego serwisu ponownie!

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze